Infolinia: +48 42 207 00 07

  • Polska
do góry
Ważne telefony
Infolinia: +48 42 207 00 07
Rejestracja poradni specajlistycznych: +48 42 208 13 00
Sekretariat: +48 42 208 13 01
Izba przyjęć: +48 42 208 14 00
   
Napisz do nas: lodz@pro-familia.pl

 

Poradnia Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej

Poradnia Medycyny Estetycznej

Zapraszamy do Poradni Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej

Wszystkim chcącym zadbać o swój wygląd - zwłaszcza paniom po porodzie -  polecamy szereg zabiegów, które pomogą wydobyć naturalne piękno. Poradnie proponują również wiele sposobów na rozprawienie się ze wszystkimi niemal mankamentami urody.
Wykonujemy konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w pełnym zakresie.

Szczególnie polecamy:

Mezoterapię  - Witaminowy koktajl piękna, który skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży, młody wygląd. To zabieg wydłużający młodość i niwelujący oznaki upływu czasu.  Mezoterapia Igłowa to zabieg polegający na wstrzykiwaniu śródskórnie małych dawek substancji rewitalizujących. Roztwory są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta. Zazwyczaj jest to mieszanka kilku substancji odmładzających i regenerujących, zwanych koktajlami. Składniki czynne to m.in. kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy (cynk, krzem). Wybierz ten zabieg jesli chcesz  odmłodzić skórę, zahamować wypadanie włosów, zniwelować rozstępy   i przebarwienia. Zabiegi mezoterapii można wykonywać miejscowo np. tylko na okolicę oczu lub kompleksowo na całą twarz, szyję, dekolt lub dłonie.

Osocze bogatopłytkowe - Bezpieczne nawet w okresie karmienia piersią! Osocze bogatopłytkowe (ang. PRP – Platelet Rich           Pla- sma), zabieg określany też mianem „wampirzy lifting” biostymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz do tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych. Skóra wraz z wiekiem traci swoją elastyczność, a na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki. Dla wielu z nas jest to negatywne i niepożądane zjawisko. Ma ono bezpośredni związek z utratą kwasu hialuronowego,        a obniżona aktywność fibroblastów ma bezpośredni wpływ na spadek ilości produkowanych przez nie białek – kolagenu i elastyny. Wampirzy lifting polecamy przy problemach ze zmarszczkami, z wiotką, zmęczoną i pozbawioną elastyczności skórą. Osocze najczęściej stosuje się na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Bardzo pozytywne rezultaty z osocza bogatopłytkowego obserwują osoby z problemami łysienia, osłabienia włosów, a także skarżące się na rozstępy i blizny potrądzikowe.

Rewitalizację skóry głowy i przeszczepy włosów (po wypadaniu ciążowym, pociążowym)

Korekty przebarwień skórnych (laser CO2/Erb-YAG) - jeżeli chcesz zrewitalizować skórę i dzięki laserowej dermabrazji zapomnieć  o drobnych zmianach skórnych, plamach i przebarwieniach, bliznach czy rozstępach, a nawet widocznych porach skóry twarzy i zaskórnikach, które są zmorą zwłaszcza w okresie dojrzewania i zmian hormonalnych. Jeśli chcesz zlikwidować zmarszczki wokół ust lub „kurze łapki” wokół oczu lub pozbyć się nadmiaru zrogowaciałego naskórka twarzy, szyi, rąk albo usunąć niechciany tatuaż – zabieg z użyciem lasera CO2, może Ci w tym pomóc.

Leczenie rozstępów ( nici PDO, laser CO2, hydroksyapatyt wapnia) - Nici PDO - lekarz dostosowuje rodzaj nici i sposób ich implantacji w tkankach pod skórą do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu można uzyskać wymarzony efekt. Nowością są nici przeznaczone        do liftingu piersi, skóry ramion i brzucha. Dotychczas okolice te mogły być korygowane jedynie przez zabiegi chirurgiczne. Efekt zabiegu utrzymuje się do 2 lat, ale w każdym momencie można zaimplantować dodatkowe pojedyncze nici podtrzymujące maksymalny efekt, więc terapia może trwać stale. Po około 2 miesiącach od aplikacji w skórze ponad nićmi obserwuje się aktywną przebudowę. Wprowadzone włókna stopniowo frozpuszczają się i  stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów i angiogenezę – tworzenie nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu skóra staje się gładsza, rozświetlona, zmarszczki znikają, a pory ulegają zwężeniu. Skóra powoli się napina i dzięki tym zmianom w strukturze nabiera młodszego wyglądu.Zabieg jest bezpieczny i dyskretny, nie pozostawia żadnych nacięć i blizn. Jeżeli chcesz:

  •     unieść i wygładzić policzki, czoło, brwi i powieki
  •     usuniąć kurze łapki
  •     pozbyć się obwisłego podbródka
  •     unieść piersi lub pośladki
  •     ujedrnic i napiąć skórę ramion lub brzucha
  •     pozbyć się rozstępów

polecamy właśnie zabieg z użyciem nici PDO

 

Terminy ustalane są indywidualnie z każdą pacjentką zgłaszającą się do rejestracji szpitala.

Rejestracja

Rejestracja poradni specjalistycznych jest czynna w godzinach 08:00-17:00

Kontakt:

  • +48 42 208 13 00
  • +48 42 207 00 07
  • rejestracja.lodz@pro-familia.pl

Adres

logo

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA
ul. Niciarniana 49
92-320 Łódź

Jak do nas trafić?