Infolinia: +48 42 207 00 07

  • Polska
do góry
Ważne telefony
Infolinia: +48 42 207 00 07
Rejestracja poradni specajlistycznych: +48 42 208 13 00
Sekretariat: +48 42 208 13 01
Izba przyjęć: +48 42 208 14 00
   
Napisz do nas: lodz@pro-familia.pl

 

Prowadzenie ciąży

WSPANIAŁE 9 MIESIĘCY

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.

Przyszłe mamy z  niecierpliwością oczekują na chwilę, gdy usłyszą pierwszy krzyk swojego maleństwa i będą mogły wziąć je w ramiona. Na ten moment przygotowują się aż 9 miesięcy.  To nie najłatwiejsza sprawa, ale  gdy dowiesz się, że zostaniesz mamą, zyskasz u nas nowych przyjaciół.

Lekarz ze Szpitala Pro-Familia w Łodzi prowdzący ciążę i położna - to im powierzysz życie swojego dziecka od pierwszych, to z nimi  od tej pory będziesz dzielić największe tajemnice i im właśnie zadasz trapiące Cię pytania. To oni z chęcią udzielą Ci porad i zrobią wszystko, byś czuła się bezpieczna.

 

Zespół najwyższej klasy specjalistów z naszego Szpitala dysponujący najnowocześniejszym sprzętem zapewni Ci dostęp do profesjonalnej i szczegółowej diagnostyki, oraz nowoczesnych metod leczenia. Z empatią i szacunkiem zajmie się każdą kobietą nawet w najtrudnieszej ciąży powikłanej.

Lekarz zawsze wysłucha Cię z uwagą, poświęci Ci tyle czasu ile potrzebujesz, zleci badania, zareaguje na Twoje niepokoje i wątpliwości cierpliwie i fachowo wyjaśniając wszystkie wątpliwości.   Wszystko po to byś mogła spokojnie, bezpiecznie, komfortowo przeżywać emocjonujący okres ciąży zakończony szczęśliwym rozwiązaniem.

Wysoko wyspecjalizowana kadra, najnowocześniejszy sprzęt i metody leczenia powodują, że  w Pro-Familii Łódź ciążę prowadzi wiele przyszłych mam bliźniąt i  trojaczków. Opiekujemy się też ciążami wysokiego ryzyka prowadząc je aż do porodu. Potem mama i dziecko  również mogą korzystać z opieki w naszym szpitalu.     

Bezpieczeństwo i profesjonalizm, zufanie, dostępność, empaita, troska i zaangażowanie to cechy relacji między lekarzami położnikami - ginekologami, perinatologami, położnymi a pacjentkami pozostającymi pod ich opieką w trakcie ciąży.

Zapraszamy do nas!

Rejestracja

Rejestracja poradni specjalistycznych jest czynna w godzinach 08:00-18:00

Kontakt:

  • +48 42 208 13 00
  • +48 42 207 00 07
  • rejestracja.lodz@pro-familia.pl

 

Adres

logo

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA
ul. Niciarniana 49
92-320 Łódź

Jak do nas trafić?