Infolinia: +48 42 207 00 07

  • Polska
do góry
Ważne telefony
Infolinia: +48 42 207 00 07
Rejestracja poradni specajlistycznych: +48 42 208 13 00
Sekretariat: +48 42 208 13 01
Izba przyjęć: +48 42 208 14 00
   
Napisz do nas: lodz@pro-familia.pl

 

Certyfikaty i nagrody

Szpital Bez Bólu

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Łódź został doceniony przez ekspertów i znalazł się w gronie 240 szpitali w Polsce posiadających prestiżowy certyfikat "Szpital bez Bólu".

Polskie Towarzystwo Badania Bólu oraz Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne zainicjowały program „Szpital bez bólu”, który polega na nadawaniu certyfikatu „Szpital bez bólu” placówkom, które spełnią określone kryteria i przez to przyczynią się do podniesienia jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w polskich szpitalach.

Według danych szcunkowych ból pooperacyjny jest niewłaściwie uśmierzany u ponad połowy pacjentów. Najczęściej wynika to z  problemów organizacyjnych, niewystarczającej wiedzy o uśmierzaniu bólu, braku czasu, a także złożoności postępowania przeciwbólowego.

W Pro-Familii Łódź rodzimy bez bólu!

Srebrny Znak Jakości

Szpital PRO-Familia, w którym dbamy o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo przyszłych mam oraz ich dzieci został nagrodzony Srebrnym Znakiem Jakości.

Na uroczystej Gali Nasze Dobre Łódzkie odebraliśmy statuetkę i tytuł, gratulowaliśmy pozostałym laureatom i wyróżnionym, ale przede wszystkim dziękowaliśmy ogromnej ponad 24000 rzeszy naszych pacjentów i sympatykówza oddanie głosu na Szpital Pro-Familia. To wielki sukces nowej placówki.

Łódzka Pro-familia po zaledwie roku działania została dumą regionu.

Teraz, po dwóch i pół roku możemy pochwalic się tym, że szpital cały czas sie rozwija i podnosi jakośc oferowanych usług.

Adres

logo

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA
ul. Niciarniana 49
92-320 Łódź

Jak do nas trafić?